Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/dual/public_html/photo-jotka.pl/library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
KADR I KOMPOZYCJA OBRAZU FOTOGRAFICZNEGO, warsztaty, 10 h-

Joanna Kiczka „Jotka”

KADR I KOMPOZYCJA OBRAZU FOTOGRAFICZNEGO, warsztaty, 10 hJak patrzeć na otaczający nas świat? Jak czytać i rozumieć zdjęcie? Dlaczego jedne zdjęcia nam się podobają, a inne nie? Jak oddać rzeczywistość? Czym jest kolor w obrazie? Co to są linie w obrazie? Jakie są różnice między kompozycją statyczną i dynamiczną? Co fotografować i skąd czerpać inspiracje? Jak tworzyć opowieści fotograficzne?

Te zajęcia to przede wszystkim warsztaty z patrzenia. Będziemy oglądać dużo zdjęć tak uczestników, jak i światowych fotografów oraz analizować je. Na zajęciach plenerowych będziemy robić zdjęcia na zadane tematy i ponownie wspólnie je analizować. Tematyka zajęć będzie dopasowana do danej grupy uczestników, aby każdy był zadowolony. Możemy skupić się na plenerze miejskim, reportażu ulicznym, czy fotografii przyrodniczej. Wszystko zależy od Was. Moim zadaniem jest pokazanie Wam jak i na co patrzeć.

Ilość osób w grupie 10-12 osób.