Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/dual/public_html/photo-jotka.pl/library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA, PRZYRODY, MAKRO, 12 h-

Joanna Kiczka „Jotka”

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA, PRZYRODY, MAKRO, 12 hWarsztaty przeznaczone są dla osób dobrze czujących się na łonie przyrody. Zajęcia będą odbywać się w parkach i lasach w W-wie i jej okolicach: np. Łazienki Królewskie, Kampinoski Park Narodowy.
 

  1. Podstawy fotografii i sprzęt potrzebny do fot. krajobrazowej, przyrody i makro. Kompozycja obrazu. Rola przysłony, ostrość i głębia ostrości.
  2. Niezbędne wyposażenie techniczne – dobór sprzętu i akcesoriów fotograficznych stosowanych w fotografii krajobrazu (filtry polaryzacyjne, połówkowe i szare).
  3. Znaczenie pory roku, pory dnia, warunków pogody – omówienie roli światła naturalnego i jego specyfiki w zależności od pory dnia i roku.
  4. Warsztat: krajobraz, rośliny i kwiaty, świat mikro, zdjęcia nieba, mgły i chmur, fotografia nocna (potrzebne są statywy), zdjęcia pod słońce i ze słońcem.

Ilość spotkań 3 x 4 h. Pierwsze zajęcia w mieszkaniu. Może się przydać statyw fotograficzny. Ilość osób w grupie 10-12 osób