Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/dual/public_html/photo-jotka.pl/library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
REFERENCES - Photo Jotka

Joanna Kiczka „Jotka”

 

*** ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, a dowiesz się jak zostać Ekspertem ds. Kadrowania Fotografii ***

 

 

Marta L. (uczestniczka profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie): Wiedza prowadzącej, profesjonalnie przygotowany i przemyślany kurs. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i więcej. Polecam.

Zenek (uczestnik profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie): Bardzo dziękuję za super prowadzenie kursu w bardzo przystępny sposób dla ludzi, którzy na codzień nie mają z tym tematem do czynienia, za cierpliwość i bardzo cenne uwagi dotyczące wykonywania zdjęć. Jotka, jesteś super nauczyciel, przekazywanie Twojej wiedzy jest na najwyższym poziomie.

Karolina W. (uczestniczka profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie):Kurs bardzo fajny. Teoria opowiedziana w przystępny sposób dla amatorów. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy zarówno o sprzęcie, jak i robieniu zdjęć. Ciekawe ćwiczenia w plenerze. Polecam.

Marcin Lachowski (uczestnik profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie): Najbardziej podobało mi się, że moja wiedza o fotografii wzrosła o 100 % albo i więcej. Myślę, że teraz jestem w stanie robić dobre zdjęcia. W końcu zaczynam rozumieć o co chodzi. Chciałbym robić takie foty, że jak Ci pokażę, to powiesz "łał! super!"

Joanna C. (uczestniczka profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie): Bardzo profesjonalne, rzeczowe, konkretne i pełne ćwiczeń i plenerów zajęcia. Nauka zarówno podstawowych czynności, jak i zaawansowanych kompozycji. Cały kurs przebiegł w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.Profesjonalne podejście, korekty błędów wraz ze szczegółowym ich wytłumaczeniem. Jestem bardzo zadowolona, że naukę fotografii powierzyłam takiej profesjonalistce jaką jest Jotka.

Marcin L. (uczestnik profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie): Umiejętne opisanie funkcji aparatów niezbędne do prawidłowego obrazowania fotografowanych obiektów. Teraz można już cieszyć się lustrzanką...

Kasia B. (uczestniczka profesjonalnego kursu fotograficznego 30 godz., sprzedawanego na Grouponie): Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Prowadząca, Jotka, bardzo otwarta i chętna do pomocy i odpowiedzi na każde pytanie. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna poprowadzona w sposób bardzo przejrzysty. Podobały mi się zarówno zajęcia z teorii, jak i praktyczne.

Mariusz Snopek (uczestnik warsztatów foto): Jotka jest jednym z najlepszych trenerów, z którymi miałem możliwość współpracować. Jest profesjonalistką w swoim fachu: ma genialne podejście do uczestników kursu, dzięki temu każdy z nas czuł się jak członek grupy, która zna się od dawna. Największy plus dostaje też za indywidualne podejście i możliwość analizy każdego zrobionego zdjęcia i szczere wskazanie błędów. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się jeszcze trafić na kolejny kurs do Jotki oraz utrzymać z nią kontakt. Podsumowując - bardzo dobre warsztaty!

Basia Niesiobędzka (uczestniczka kursów Blue i Green - fotografia studyjna): Serdecznie polecam obydwie części kursów u Jotki! Część pierwsza Blue pozwala zapoznać się laikowi ze sprzętem, kurs jest prowadzony w profesjonalnym studio, gdzie teoria popierana jest od razu praktyką. Materiały przygotowane przez prowadzącą są jasne i przejrzyste, a na zajęciach dokładnie przedstawione i wytłumaczone, dodatkowo poparte przykładowymi fotkami. Z tej części zajęć mile wspominam zadanie pt. „jakie to światło” sprawdzające rozeznanie kursanta w temacie oraz część praktyczną gdzie można pobawić się ustawianiem przeróżnych lamp.
Część Green to już odzwierciedlenie prawdziwej pracy w studio. Mogłam osobiście decydować o najmniejszym szczególe w ustawieniu lamp, ich rodzaju, doborze tła czy ustawieniu modelki, kiedy czegoś nie wiedziałam lub miałam z czymś problem Jotka wszystko dokładnie tłumaczyła i poprawiała błędy lub starała się nakierować mnie bym sama odkryła jaki popełniam błąd. Bardzo mile wspominam pracę z prowadzącą. Zachęcam wszystkich do udziału w kursach Jotki! W planach mam udział w trzeciej części cyklu kursów „Red” , bądź innych ciekawych projektach Jotki! Całego serca POLECAM!!!!

Monika Wójcik-Cymmerman (uczestniczka warsztatów foto): Jeśli chcecie dowiedzieć się jak umiejetnie i efektownie realizować swoją foto-pasję to dobrze, że trafiliscie do Jotki. Wiedzę posiadają zapewne wszyscy wykładowcy ale nie każdy potrafi podzielić się nią w sposób przyjemny, niemęczący. Tak właśnie prowadzi kursy Jotka, to czas spędzony przyjemnie i absolutnie wartościowo! Polecam.

Magda Marcinkowska (uczestniczka warsztatów foto): Kurs w bogatej i bardzo profesjonalnej formie. Omówione zostały szeroko główne zagadnienia w bardzo przystępny i ciekawy sposób dla osób zaczynających przygodę z fotografią. Dla osób bardziej doświadczonych również godny polecenia - osoba prowadząca posiada bardzo bogatą wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Chętnie udziela porad w każdym zakresie: sprzętowym, kompozycyjnym, obsługi sprzętu itd. Osoba prowadząca tworzy bardzo dobrą atmosferę. Zajęcia odbywały się w ciekawych miejscach - dających możliwość nabycia umiejętności w obsłudze sprzętu. Polecam w 100 % kurs - genialnie. Dzięki wielkie JOTKA :)

Magda Kubacka-Szuraj (uczestniczka warsztatów foto): Warsztaty w pełni zaspokoiły moje potrzeby dotyczące fotografii. Sposób przekazywania wiedzy przez prowadzącą zajęcia sprawił, że technika obsługi aparatu oraz tajniki fachu fotografa przestały być niedostępne dla amatora. Warsztaty rozbudziły moje zainteresowania fotografią

Julia Kwasiborska (uczestniczka warsztatów foto): Kurs prowadzony profesjonalnie. Wiele porad i wskazówek dotyczących fotografowania i ewentualnego przerabiania zdjęć. Po kursie miałam sporą wiedzę (w porównaniu do mojej wiedzy przed kursem), którą umiałam zastosować. Chętnie wybrałabym się jeszcze raz na taki kurs.

Anna Krzcot (uczestniczka warsztatów foto): Polecam warsztaty każdemu kto chciałby poznać fotografię od praktycznej strony. Bardzo fajne zajęcia, które sa prowadzone w bardzo ciekawy sposób - bez zbędnej podręcznikowej wiedzy, której nie sposób przyswoić w tak krótkim czasie. Bardzo miła atmosfera spotkań. Prowadząca pozwala uwolnić wyobraźnię i spojrzeć na świat w trochę inny sposób.

Ola Pierścieniak (uczestniczka warsztatów foto): Satysfakcjonujące zainteresowanie trenerki do każdego z osobna. Uważam, że było proste tłumaczenie, które każdy mógł zrozumieć. Dzięki temu kursowi dowiedziałam się bardzo dużo i dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Widać, że trenerka jest zaangażowana w swoją pracę.

Magdalena Mroczkowska (uczestniczka warsztatów foto): Polecam zdecydowanie warsztaty z Jotką. Bardzo dobrze przygotowany kurs, kompetentna prowadząca, świetna atmosfera, ciekawie prowadzone zajęcia. Polceam!

Joanna Marcinkowska (uczestniczka warsztatów foto): Kurs bardzo profesjonalny, prowadząca "Jotka" fajnie przedstawia informacje o fotografii. Osoby zaczynające przygodę z fotografią bez problemu będą rozumiały o co chodzi. Świetne przedstawienie technik w fot.. Praktyczna wiedza, fajne ciekawostki.

Marta Bukowiecka (uczestniczka warsztatów foto): Warsztaty bardzo profesjonalne przygotowane. Informacje przekazyne w niezwykle przystępny i łatwy sposób. Zostałam zarażona pasją fotografii artystycznej i pogłębiać będę swoją wiedzę w tej dziedzinie. Z podziękowaniami!

Radek Król (uczestnik warsztatów foto): Super warsztaty: dużo praktyki, mało zbędnych dyskusji, wiele ciekawostek i tricków ze świata fotografii.

Ania Paluszkiewicz (uczestniczka warsztatów foto): Uważam, że zajęcia był bardzo interesujące. Prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Sposób przekazu Jotki jest bardzo przystępny. Sądzę, że wiedza jaką dysponuje prowadząca jest bardzo duża i odnosze wrażenie, że miałam do czynienia z profesjonalistką. W przyszłości byłabym zainteresowana zajęciami z Jotką.

Gosia Stankiewicz (uczestniczka warsztatów foto): Zajęcia godne polecenia, prowadząca zajęcia "Jotka" w sposób bardzo przystępny przekazuje wiedzę dot. sposobu fotografowania, sprzętu do fotografii. Bardzo sympatyczna atmosfera zajęć, zajęcia w ciekawych miejscach. Jeżeli będą inne zajęcia z fotografii prowadzone przez "Jotkę" chętnie wezmę w nich udział.

Magdalena Wojtachnio -Przerada(uczestniczka warsztatów foto):
Profesjonalny i zrozumiały kurs fotografi pomógł mi uporządkować zdobyta do tej pory wiedzę.Dzieki temu,moge robić lepsze zdjęcia i pogłębiać wiedzę o fotografii.Sympatyczna i uśmiechnięta Pani fotograf :)

Julia Sawicka (uczestniczka warsztatów foto): Kurs u Jotki to maksimum praktyki, teoria - podawana także w praktyce. Konkretne zajęcia, dzięki którym każdy uczestnik przede wszystkim dowie się jakie możliwości ma jego sprzęt, a potem uzbrojony w nową wiedzę, zacznie z niej korzystać.

Magda Orzeł (uczestniczka warsztatów foto): Kursy były prowadzone ciekawie i w przyjemnej atmosferze. W trakcie ich trwania dowiedziałam się wielu różnych rzeczy, ciekawych i takich, których do tej pory nie wiedziałam. Kurs był w pełni wypełniony ciekawymi informacjami i zadaniami do ćwiczenia swoich umiejętności.:)

Tomek (uczestnik warsztatów foto): Dziękuję raz jeszcze za ciekawe zajęcia w fajnej, miłej atmosferze. Sporo się nauczyłem i dowiedziałem przez te dwa dni. Świetnym pomysłem było fotografowanie po zmierzchu. Byłem również na Twojej stronie internetowej. Oglądałem super zdjęcia i nawet czytałem ciekawe Twoje wiersze. Podziwiam.

Dominika Kadłubiec: Oj Jotka jest świetna! uśmiech wrecz nie schodzi jej z twarzy ,jestmega zdolna i piekielnie sympatyczna ,mam nadzieje ,że to nie nasza ostatnia wspólna sesja Baaardzo Ci dziękuje :**

Joanna Panicz: Żywiołowa,wymagająca. Ma ciekawe spojrzenie na fotografie,nie boi się się wyzwań i oddaje się całym sercem sztuce. Współpraca z Nią,pomimo ciężkich warunków,była wielką przyjemnością :) dziękuję!

Paulina Domaszewska (kostiumograf): Najbardziej podobało mi się,że moje sugestie,uwagi były w 100% wzięte pod uwagę,wszystko wyglądało dokładnie tak,jak to sobie to wyobrażałam i zaplanowałam.Do końca maiłam wpływ na własny projekt.Otrzymałam maksymalną pomoc i jestem b.wdzięczna:)

ANIA OSOWSKA (projektantka ubioru): Klasyczne tło, które zawsze się sprawdza - czysta biel. Sesja z zadziorem i uśmiechem. Asia wykonując sesje wie, czego chce. Wybierając sukienki mojego projektu, wiedziała, że zgrają się z krawatami i to będzie "TO". Nie mogę się doczekać własnej sesji u Jotki i ostatecznego efektu jej dzieł.

ANNA BEŁCIK (dziennikarka): Obiektyw wyłapuje każde napięcie, niepewność i skrępowanie. Ale w pracy z Joasią szybko się o nich zapomina. To cenna umiejętność fotografa - stworzyć taką atmosferę, w której człowiek przestaje pozować, a zaczyna być sobą. Dzięki Jotka!

MONIKA BALAAMA (dziennikarka):

J-akość

O-dpowiedzialność

T-emperament

K-reatywność

A-mbicja

Między innymi te cechy Jotki sprawiają, że ślepo wchodzę z nią w każdą, nawet najbardziej szaloną współpracę. To osoba, która ma tyle energii, zapału i pasji, że nie sposób się nimi nie zarazić. Pracujemy od 3 lat, ani razu mnie nie zawiodła, a zaskoczyła tysiące razy…

Jotka to jedyny fotograf, przed którym poczułam się swobodnie i naturalnie. Atmosfera przyjaźni i swobody jaka panuje na planie, w pełni udziela się modelom. Nie jestem w swojej opinii odosobniona.

EWA JOBKO (kostiumograf): Fajna współpraca, niezłe pomysły, super organizacja i zdjęcia modelek w moich kostiumach...

ANGELA: Niesamowita atmosfera pracy :D sto pomysłow na minute xD polecam!! :))

ANETA: Wesoła, uśmiechnięta; lubi to co robi; wie czego chce - nie zastanawia się tylko działa.

BEATA MIKI: Asia jest nieziemską osobą, praca z nią to sama przyjemność:) Super pomysły, genialne efekty, atmosfera na sesji super !!

TOSIA: Miła atmosfera :) ciekawe pomysły :) Asia jest sympatyczną dziewczyna z duzym talentem :)

KATARZYNA: Bardzo przyjemnie pracowało się z Asia. Pomysłowa i profesjonalna. Dziekuję i Polecam!

JANO: Joteczka tworzy świetna atmosfere, jest bardzo pomyslowa i przy tym w 100% profesjonalistka! Bardzo bardzo polecam :) I mam nadzieje ze to nie byla pierwsza i ostatnia wspolna sesja :)

PATUSIA: Asia to super dziewczyna z którą współpraca to sama przyjemność:) POLECAM!

NIKA: Bardzo, bardzo polecam - świetna atmosfera, można się jednocześnie rozluźnić i skupić na pracy, pełen profesjonalizm, świetne pomysły.

MONIS: Praca z Asia to naprawde zaszczyt ;) pelen profesjonalizm i pelne zaangazowanie z jej strony i zadbanie o swietny klimat podczas sesji ;) juz nie wspominajac o tych tysiacu pomyslach na minute

IZABEL: Super miło sie z nią pracuje.

SYLWIA: Podczas sesji świetna atmosfera, tysiąc pomysłów na minutę miło spędziłam dzień z Asią...Polecam!

EMMA: Mogłabym godzinami jej pozować. Czas minął błyskawicznie, zasłuchałam sie w jej piękny świat. tworzy wspaniałą-ciepła i profesjonalną atmosferę. Każda chwila dała mi wielka radość. Jej otwartość i wiedza pozwala przełamać własne opory.

POLI-MAEKUP (wizażystka): Świetny fotograf, umie jasno określić czego oczekuje od wizażystki dzięki czemu współpraca jest przyjemna i bez stresu, poza tym świetna kobieta, pomysłowa i zdecydowana, bardzo polecam współpracę.

PERSWAZJAA: Jak najbardziej pozytywne odczucia po sesji ! Taka miła atmosfera że mogłabym z nią spędzać całe dnie ;) naprawdę z niczego potrafi zrobić coś, a pomysły napływają jej do głowy na poczekaniu ;) jak najbardziej polecam!

LIL-PATSY: Współpraca z Asią przebiegła bardzo pomyślnie, miałam duże pole do popisu i wolną rękę co najbardziej mi odpowiada :) duża wyobraźnia i ładne kadry pozwoliły oddac piękno makijażu :d polecam :)

MOONLIGHTCATT: Nie ma co się rozdrabniać ;) jest dobra w tym co robi ;) świetne pomysły i dużo cierpliwości.

BARTOSZ: Przesympatyczna Pani Fotograf, bardzo pomysłowa! :) Świetna atmosfera podczas sesji! Polecam! :)

MAGDALENA: Rewelacyjna tworzy świetna atmosfere, w 100% profesjonalistka! bardzo polecam

EVANINKE:Głowa pełna pomysłów :) A to zakopie w piasku, a to każe wejść do morza o 20stej ;) Ale ogólnie bardzo fajna atmosfera, a zdjęcia genialne ! Polecam w 100% :) Makijaż jak i fryzura wyszły Asi zjawiskowo ! :) Przygotowanie do sesji trwało dłuuugo, a to znaczy, że jest coraz bardziej profesjonalnie. Będzie z niej świetna wizażystka ;)

STASIRI: Ze zdjęć jestem b. zadowolona! wie jaki efekt chce osiagnac. Polecam! (stasiri brała udział w 2 sesjach: maski weneckie i lato lato)

ANETA: Bardzo miły i pomysłowy fotograf ! Wie co chce uzyskac podczas sesji i do tego dazy ! polecam!

ALEK DĄBROWSKI (wizażysta): No naprawdę warto, praca z Asią to czysta przyjemność:)

ALINA: Fotograf i wizażystka czyli 2 w 1 = piorunujący efekt + świetna zabawa :D Za pomocą make up u wyprawia cuda, a ułozonej przez niej fryzurze nawet wiatr nie da rady ;) Gorąco polecam!

KAROLINA: Asia tworzy bardzo dobrą atmosferę podczas sesji. Łatwo się otworzyć. Daje mnóstwo wskazówek, dzięki którym zdjęcia są bardzo udane. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

EWA FACEMAKER (wizażystka): Rewelacja! Fotograf z pasją i niesamowitymi pomysłami. Prawdziwe wyzwanie dla wizażysty, ale efekty przekroczyły moje wszystkie oczekiwania :) Polecam w 100 %!

OLCIA: Otwarta,zaangażowana,sympatyczna , z poczuciem humoru fotografka. Na sesji baardzo luźna atmosfera. Szczerze polecam ! :)

ANIECZKA: bardzo miła atmosfera...masz duzo fajnych pomyslow i mam nadzieje ze jeszcze spotkamy się nie raz:)

ASIA: Świetna współpraca- Asia zdecydowanie potrafi zadbać o swoich modeli. Tysiące posmysłów na zdjęcia - gorąco polecam!

RAFAŁ: Bardzo gorąco polecam ! Sympatyczna pani z genialnymi pomysłami!

SABIEN: Świetna atmosfera, dobra współpraca, świetne pomysły!! Polecam!

ENNELI: Świetna współpraca. Profesjonalizm w każdym calu połączony z odrobiną humoru to jest to:) Polecam GORĄCO!:)

IZUNIA: Konkretna i wymagająca Pani fotograf. Wie czego chce i stara się to osiągnąć.

JOANNAK: REWELACJA! Asia ma głowę pełną pomysłów, daje cenne wskazówki, stwarza fantastyczną atmosferę podczas zdjęć :) 100% zaangazowania i profesjonalizmu !

MATE: o no dziewczyna z pomysłami :D ciekawie foci i bardzo dobry sprzet posada

ANNAES: POLECAM Asię w 100 procentach! jest świetna w tym co robi, ma super pomysly i duszę artysty. Wie czego chce i do tego dąży no i udaje jej się.:D Po prostu profesjonalistka:)

MAGDALENA SZWAJA (Magdita, wizażystka): Wspaniała współpraca. Wszystko dokładnie przemyślane i przygotowane. Owocna sesja!! Mam nadzieję na kolejne wspólne fotki:)

GOSIA: Jotka jest świetnie przygotowana do sesji. Głowa pełna pomysłów. Robiłyśmy sesję w zimnym zamku, ale ona i tak nie narzekała na stękania modelek ;) Bardzo troskliwa i sympatyczna :) a o talencie nie piszę, bo jej zdjęcia się same obronią :) Raz, dwa, trzy i masz cudo na głowie :) Asia mnie czesała i za pomocą paru spinek stworzyła średniowieczną fryzurę :) miła i profesjonalna osoba, dziękuję i polecam!

DŻEJ-K: Jeeeejku! ona ma milion pomysłów na sekunde. :) a w pracach można sie zakochać. :) jak najbardziej polecam wspólprace. :P atmosfera na zdjęciach super, a do tego ma moje ulubione ciastka !! :* :D 

TOMEK: Doskonała współpraca. Super atmosfera. Tysiące pomysłów :) POLECAM !

KLAUDIA: Cudowne zdjęcia i przeróbka. Miła atmosfera pracy. Asia jest naprawdę cierpliwa i sympatyczna. Polecam współprace!!! :)

OLA: Asia ma super pomysły... Pod wpływem chwili coś zmienia dzięki czemu efekty są niesamowite. Polecam każdemu! ;]

PAULINA: Miła i pomysłowa osóbka :) Pracowita i słowna, fotki dostałam tego samego dnia! dziękuję :)

ANETA: Wesoła, uśmiechnięta; lubi to co robi; wie czego chce - nie zastanawia się tylko działa. Stylizacja fajna, ujarzmiła moje włosy co jest dużym plusem; POLECAM

LIGIA: Przesympatyczna osobka, luŹna atmosfera...polecam.

BEATA: Wszechstronnie uzdolniona, z głową pełną pomysłów i jakie piękne zdjęcia robi! No po prostu klejnot wśród fotografów xD Ma wizje, które skrupulatnie wprowadza w rzeczywistość. No i oszczędna - cienie do powiek słuzą do wszystkiego :D Nie wiem jak ona to robi, że znajduje takie stroje :) Istne cudeńka :) Polecam :) Zdecydowanie polecam Jotkę! :)

KAROLINA: Umaluje, ubierze, uczesze:) glowa pelna wizji no i te stylizacje! niezwykle prygotowana i zaangazowana w sesje. Polecam ze szczerego serca:)

PAULINA: Jotka to osoba, która dla każdego wymyśli stylizację. Milion pomysłów, szafa pełna ciuszków i mnóstwo dodatków z tego co udało mi się podejrzeć :) Miła i pomysłowa osóbka :) Pracowita i słowna, fotki dostałam tego samego dnia! dziękuję :)

JUSTYNA: To jest dopiero zwariowana kobitka :) Jest po prostu najlepsza....bardzo fajnie się z nia pracuje pod każdym względem.Czekam na kolejna sesje :) Polecam oczywiście :)

NADIA: Rewelacyjna babeczka! Atmosfera na sesji przesymaptyczna. Jotka jest bardzo dokładna, dba o klientkę więc efekty wychodzą SUPER!!! Niska cena i pełen profesjonalizm!! Na pewno zgloszę się po kolejną sesyjkę! POLECAM !!!

PAULINA (Lulinka): Niesamowicie profesjonalny i cierpliwy fotograf ! :)

OLA: Takiego fotografa polecam zdecydowanie każdemu! Bardzo przyjemna współpraca, pełne zaangażowanie i koncept:)

ANIA: Bardzo miła atmosfera...masz duzo fajnych pomyslow i mam nadzieje ze jeszcze spotkamy się nie raz:)

KASIAKA: Bardzo polecam tę fotografkę pełną ciekawych i zaskakujących pomysłów, tworzy niesamowity klimat podczas sesji, 3mam kciuki Asiu:) co tu dużo pisać, polecam wpółpracę z tą stylistką, pełne zaangażowanie i pomysłowość, profesjonlane podejście do tematu...a zresztą obejrzyjcie sobie Jej zdjęcia- są fenomenalne!!!

MAGDA: Jotka jest super dziewczyną. Ma ogromny talent. Robi bardzo ładne zdjęcia i ślicznie maluje. Polecam w 100%:) Duży talent:)

ELIZA: IDEALNA WSPÓŁPRACA! Wspaniała,przesympatyczna osoba;* Tworzy prawdziwe cuda!Niesamowity,wszechstronny talent... Bardzo DOKLADNA, cierpliwa... Swietne pomysly i... dla mnie bomba ;p Do tego swietna dziweczyna ;* POLECAM!!!

AGNIESZKA K.:Nie dość, że mistrzyni obiektywu, to też wspaniała jako osoba :) bardzo fajnie się rozmawiało, a co do samej sesji? Fantastyczne zdjęcia i wszystko wspaniałe :) polecam baardzo :) i mam nadzieję na więcej :) Mimo moich nienajlepszych wymiarów dobrała świetną sukienkę! :) a efekt wyszedł niesamowity! ;) dziękuję bardzo za wszystko no i polecam!! :)

OLGY: Świetna Pani fotograf ! cierpliwa i łagodna nawet pomimo przeogromnej różnicy między jej doświadczeniem a moim ;) dzięki swojej stylizacji stworzyła niesamowity klimat zdjęć. bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś chce się choć na chwilę przenieść w inny świat :) jestem bardzo zadowolona ze współpracy i serdecznie polecam!

SYLWIA P.: Genialna, utalentowana dziewczyna :) sesja z nią to czysta przyjemność i kupa śmiechu :) Gorąco polecam !

RAFAŁ: Bardzo gorąco polecam ! Sympatyczna pani z genialnymi pomysłami!

MARTYNA: Wspaniały fotograf. Niesamowicie sympatyczna i kreatywna. Profesjonalistka w każdym calu. Efekty sa czarujące! Z całą pewnością polecam!

MARIA MANIA: Podpowie, doradzi.. no i super atmosfera. ;) Jak najbardziej polecam!

ADRIA: Bardzo polecam współpracę z Asieńką, atmosfera na sesji ok, zdjęcia dostałam zaraz na drugi dzień! :)

JUSTYNA: Jotka to 100 % pasji, zaangażowania, wyczucia i pozytywnego nastawienia. Talent i profesjonalizm to jej główne cechy. Zdjęcia Asi są wyjątkowe i NIEPOWTARZALNE. Stworzyła tak miłą atmosferę, że miałam wrażenie, iż znamy się od lat! Umaluje, uczesze, wystylizuje...Asia jest niesamowita! Mega pomysły i talent. Bardzo, bardzo POLECAM!

KASIUSM: Bardzo miła i przyjemna atmosfera, oraz zapał do tego co robi. Nie stoi w miejscu i ciągle chce się rozwijać.Serdecznie polecam, bo naprawdę warto.

DONATA WAGNER (w 7 m-cu ciąży): Sesja zdjęciowa z Jotką była bardzo miłym doświadczeniem, które uwieczniło tak ważną chwilę mojego życia. Zdjęcia wyszły wspaniale, bardzo naturalnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam!

AGATA: Jak już odnalazłam jej mieszkanko to byłam w siódmym niebie! Dziewczyna ma złote ręce do wszytkiego a przy tym jest mega sympatyczna i zabawna. Udało jej się poskromić mój donośny głos i razem stworzyłyśmy coś wspaniałego. Serdecznie polecam i mam nadzieję na więcej! Wizaż: Samouk ale genialny. Zrobi z Ciebie księżniczkę, zmorę i co tylko trzeba. I włosy też ogarnie :) miałam najpiękniejsze gniazdo z włosów ;p

SYLWIA P.: Genialna, utalentowana dziewczyna :) sesja z nią to czysta przyjemność i kupa śmiechu :) Gorąco polecam !

MILITA NIKONOROV (projektantka): Dziękuję serdecznie za piękne zdjęcia z pokazu. Pozdrawiam :)

PAULINA MRÓZ: Genialna! Świetna atmosfera super zdjęcia! Dawno sie tak nie usmiałam jak z nią! Polecam!!!!

IWONA: Asia! niesamowicie zdolna, przesympatyczna pani fotograf :) mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza sesja :)

SYLWIA (SLW): Przemiła fotografka, ma milion pomysłów na sekundę. :D serdecznie polecam! :D

ANASTAZJA: 100% profesjonalistka, a przy tym taka sympatyczna! Tylko takich fotografów chcę spotykać na swojej drodze! Diabelnie zdolnych i anielsko miłych - jak Jotka. I tak szybko wysyłających zdjęcia:) Ma naturalny talent do podkreślania w twarzy tego, co najpiekniejsze. Ma mnóstwo fajnych kosmetyków, ale jak trzeba, potrafi wyczarować niesamowity makijaż z niczego. Polecam, jest świetna!

AGNIESZKA (Aglu): Wspaniała wizażystka w pełni zaangażowana w to co robi. Makijaż wyszedł jej naprawdę świetnie! Polecam z pełną odpowiedzialnością!

AGNIESZKA (Magnolia88): Wizaż niecodzienny, zjawiskowy, idealnie ze soba wspolgrajace kolory, poleca!

ALISJA: Wspaniała współpraca :) wiele śmiechu i zabawy, a efekty zdumiewające :) POLECAM !!!! :)

KAMILA: Wesoła, uśmiechnięta, robi to co jest częścią jej życia, ma milion pomysłów na sekundę i wyobraźnię bez granic .Jest genialna w tym co robi -co widać na jej pracach . jak najbardziej polecam ! :)

EWELINA: Mojaaaa najlepszaaaaaa;-);-) Takie sesjeee zawsze... Wszystko sama przygotuje... I nawet pomaluje... :**:*

AGATA: Jotka jest niesamowita! Sesja magicznie bajkowa i niezapomniana! ;D Życzę każdemu przeżycia tak niezwykłej przygody ;) Jotka lowe! ;D ;**

PAULINA: Wspaniała dziewczyna,która robi cuda swoim aparatem.:) Wesoła i konkretna. Mam nadzieje,że to nie ostatnia nasza sesja. Polecaaam bardzo!:)) Spójrzcie tylko na zdjęcia!

ADA: Naprawdę bardzo,ale to bardzo dziękuję za te zdjęcia :) Są przecudowne i nie mogę nadal uwierzyć,że można było stworzyć coś takiego z moją osobą :) Jesteś mistrzynią! Dziękuje jeszcze raz ;**

BEATA: Przesympatyczna dziewczyna z dużym potencjałem. Otwarta, pomysłowa i rzetelna. Bardzo fajna, luźna atmosfera podczas sesji. Polecam bo naprawdę warto :)

ANGELINA: Niesamowita atmosfera:) Wymagajaca prawie wcale a efekt powalajacy!! Bardzo mi sie dobrze współpracowalo :spokojnie i bardzo miło:)POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IWONA87: Świetna dziewczyna, świetny fotograf, świetna makijażystka PEŁEN PAKIET NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Cudne zdjęcia, profesjonalne podejście do modeli, miłą atmosfera. Same superlatywy POLECAM SERDECZNIE

KAMILA: Super dziewczyna z mega telantem. Dziekuje za swietna wspolprace i jak najbardziej polecam!

WERONIKA: Zdolna, utalentowana i wszechstronna, a do tego potrafi stworzyć niesamowity nastrój. Praca z Jotką to sama przyjemność;))

KAROLINA (Wróbek): Jak najbardziej polecam współpracę z Asią :) Super atmosfera podczas sesji, przydatne wskazówki no i przede wszystkim świetne zdjęcia :)

MARCELA: Jotka to klasa sama w sobie. Szyk, styl, elegancja. Sympatyczna, zapewnia wszystko, czego modelka potrzebuje na czas trwania sesji! JOTKA, dziękuję! :*

AGA182: Bardzo cierpliwa, super pomysły na zdjęcia, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam ;)

DOMINIKA (Grace): Podziwiam zorganizowanie :) wszystko było zaplanowane od samego początku, wiec nie traciłyśmy czasu tylko od razu wziełysmy się do pracy, która jak widac na zdjeciach była bardzo owocna. Zdecydowanie polecam :D

MARTA (Mar3ciaa): 3 w 1:)) Jotka to wulkan energii i kopalnia pomysłów, w miłej atmosferze można przeżyć bajkową sesję ;)) Polecam!!!

ADA (Darkrosse): Dużo pomaga ;) wie co robi, a współpraca z nią jest cudowna ;) mam nadzieję, że to nie będzię nasza ostatnia sesja ;)

PAULA: Pełen profesjonalizm, świetne podejście i rewelacyjne wizje twórcze;-) nic dodać, nic ując! POLECAM i chce jeszcze raz;-)!

SANDRA (Sani): Jotka jest wspanialym fotografem. Na sesji bylo bardzo wesolo i ciekawie a zdjecia sa rewelacyjne POLECAM!!:)))

ANIA W.: Pełen profesjonalizm, duże wyczucie scenografii, świetna pomoc przy doborze strojów i rekwizytów.

EWELINA: Sympatyczna, profesjonalistka, ustawi, doradzi, z nią nawet czekanie na słońce jest fajne:) zdjęcia jak z bajki, wszystko tak jak chciałam no i zdjecia do odebrania już następnego dnia!!!!!!!!! poprostu speedy gonzales od fotek:) polecam zabawa gwarantowa

MONIKA: Z czystym sumieniem moge polecić Joannę każdej osobie ,któa chce przeżyc niezapomnianą przygodę i mieć piękne zdjęcia. Joanna potrafi zaczarować każdego tak ,że czuje sie przed jej obiektywem jak gwiazda.Wspaniałe zdjęcia, świetne pomysły autorki na sesje.Dziewczyna naprawdę traktuje fotografowanie jak prawdziwą pasje całym sercem oddaje się swojemu zajęciu. Jako osoba z ogromna wyobrażnią i wrażliwościa artystyczną potrafi z każdej kobiety wydobyć na zdjęciach jej naturalne piękno. Dziękuję Ci Joasiu za tą przygodę, możesz być pewna, że wrócę nie raz do Ciebie.

MARTA: Piekielnie utalentowana i kreatywna osóbka:) robi naprawdę cudowne zdjęcia, a do tego jest przemiłą gadułą :) liczę, że się jeszcze spotkamy na niejednej sesji! :)

EWELINA (Grzybek): Oczywiście, że polecam. Przesympatyczna osoba, świetna atmosfera oraz efekty! :)

MAJA: Pierwsza kobieta-fotograf z jaką współpracowałam i którą tak polecam;). Podczas zdjęć pracuje intensywnie i kreatywnie. Łatwo się z nią dogadać, co jest bardzo istotne podczas pracy. Polecam;)

PATRYK: Dużo doza cierpliwości, masa pomysłów, pełen profesjonalizm. Polecam!

KAAASIIIAAAA: Jak najabradziej polecam wspÓłprace!!!! Pani fotograf jest przesympatyczna i baaaardzoooooo bardzoooo zdolna :D super atmosfera na sesji, cudny make-up i piekne foteczki !!! :) dziekuje :)

SANDRA: Cudotwórczyni :) Współpraca z Jotką to przyjemność - sympatyczna, energiczna, ma mnóstwo pomysłów na minutę, a w dodatku zdolniacha :) Pełen profesjonalizm :)

MARTA: Jotkaa jest super ;) przesymatyczna osóbka,wesoła, kreatywnaa i tworzy naprawde super rzeczy ;))) poleeecam jak najbardziej ;]

AGNIESZKA OBIDZIŃSKA (kostiumograf): Profesjonalizm i artyzm w każdym calu! Polecam!

ŁUKASZ (weeb): Mogę jedynie potwierdzić te setki wpisów przede mną. Rewelacyjna Pani fotograf. Wprowadza taką atmosferę na sesji jakby znała się z modelami od zawsze :) Każdemu życzyć takiego podejścia do tematu :) Pozdrawiam

Kuba (moosiak): Świetna atmosfera i bardzo dobra współpraca. Pomysłowa kobieta, polecam!

ANITKA: POLECAM!!! Bardzo sympatyczna dziewczyna, zna się na tym co robi, na sesji fajna atmosfera, maluje, uczesze!!! A zdjęcia są... patrzecie na pf: REWELACYJNE!!! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)

RUDA ZOCHA: Jotka jest po prostu genialna! Zaskakuje pomysłami, świeżością spojrzenia i dobrymi wskazówkami! BArdzo bardzo bardzo polecam:)

OLA KOŻUCH "OLGUS" (projektantka): Fotograf z mnóstwem pomysłów i bardzo bogatą wyobraźnią, świetnie się współpracuje z takimi osobami, gorąco polecam!

KAMIL: Widać, że fotografia to Jotki życie... jest fenomenalna... POLECAM!

ANNA MARYSIEŃKA: Konkretnie, profesjonalnie, bez zbędnych dąsów. Kreatywnie, szybko i tak jak było zaplanowane:D

KINGA JALOCHA: Sesja z Jotką to przyjemność- potrafi stworzyć świetny klimat i zatrzymać na fot. niezwykłe momenty.Zdjecia przesłane expresowo. Ciekawe informacje na temat fotografii-bezcenne:) Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy ogladac Jej zdjęcia na wystawach.

WIOLETA CZAJKA: Bardzo sympatycznie spędzony dzień. :) W pełni profesjonalna, ambitna i słowna. Do sesji podchodzi z wyraźnym zaangażowaniem i pasją. Jak najbardziej polecam i dziękuję.

MONIKA (harcerka): Osoba radosna, przede wszystkim profesjonalna, z wykształceniem i przydatną wiedzą :). Działa rozwijająco i pomaga :). Fajnie się przy tym bawimy i cieszymy się wspólnymi sukcesami podczas sesji :)

KAROLINA W.: Jotka jest super :-) Wie czego dokładnie chce i umie to przekazac modelce, sesja z nią to sama przyjemność :-) Już nie mogę się doczekać kolejnej sesji :-)

EWA: Przesympatyczna, cierpliwa, miła i bardzo wesoła :) robi naprawdę świetne zdjęcia, makijaż i ma świetne pomysły na stylizacje ! oczywiście że ją polecam ! :))

IZUNIA: Współpraca z Jotką była bardzo udana, doradzi i wspomoże radami, polecam ! :)

ALEKSANDRA URBANOWSKA (wizażystka/ stylistka): Bardzo kreatywna i miła osoba, świetna przed, po i w trakcie sesji, dokładnie tłumaczy czego oczekuje :)

OLA: o Jotce można mówić wiele, ale po tym co się wydarzylo wczoraj - słowa to za mało! Genialna dziewczyna! :) Zaraża swoją pasją, ma niesamowite pomysły, szalenie profesjonalna, a przy tym nieziemsko miła i pomocna:) Marzę o tym, żeby to nie była nasza ostatnia sesja! :)

KRYSTIAN PESTA: Profesjonalne podejście do pracy! Ma pomysł na siebie, przez co ma pomysł na to co kocha - czyli fotografię!

IWONA (stylistka fryzur): Jotka jest bardzo sympatyczną osobą i ma głowę pełna pomysłów i robi świetne zdjęcia polecam serdecznie !:)

SYLWIA SMUNIEWSKA (stylistka fryzur): Świetna fotografka, wiedząca czego chce. Polecam!!!!!

COLLECTION ADAM: http://www.collectionadam.com/pl/blog.show/13/dzien-kobiet-czas-na-damskie-krawaty-/

 

VINOTTI FURNITURE (salon meblowy): "Zdjęcia fajnie się ogląda, ciekawie wyszły i co najważniejsze, są różnorodne."

Informacje o sesji znalazły się na portalach:

http://www.otopr.pl/pr/sesje-zdjeciowe-w-salonach-meblowych,art,10643.html

http://nowoscimeble.waw.pl/index.php/meble_biurowe/5

http://prportal.pl/2009/11/sesje-zdjeciowe-w-salonach-meblowych/#more-48505

http://news.webwweb.pl/2,31380,0,Sesje,zdjeciowe,w,salonach,meblowych.html

http://centrumpr.pl/artykul/sesje-zdjeciowe-w-salonach-meblowych,10941.html

http://www.wybudujdom.pl/artykuly/art,435,1,sesje-zdjeciowe-w-salonach-meblo
wych.html


http://www.meblarstwo.pl/pl_PL/news/show/id/5184

http://przemysldrzewny.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7
53:modelki-w-salonach-meblowych&catid=25:art-a-design&Itemid=108


http://www.meble.pl/aktualnosci,sesje-zdjeciowe-w-salonach-meblowych,9362.ht
ml

Sieć Vinotti Furniture na przełomie października i listopada rozpoczęła współpracę z fotografami - udostępniając aranżowane pomieszczenia w salonach do realizacji sesji zdjęciowych modelek. Dotychczas odbyły się one w dwóch miejscach, w planach są kolejne.

Sesja w Centrum Handlowym Promenada – Warszawa (29.10.2009)

Sesję zorganizowała Joanna Kiczka wraz z projektantką mody Ursulą Ray i projektantką biżuterii Agnieszką Workiewicz.

Joanna Kiczka (znana jako „Jotka”) to młoda fotografka, stąpająca głównie po świecie artystycznej fotografii plenerowej. Przyciąga do siebie oryginalnymi pomysłami, jak np. sesją aktu na stole kuchennym z nożem i widelcem. Sama stylizuje, wykonuje makijaż i fryzury.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dual/public_html/photo-jotka.pl/aplikacja/moduly/strona/views/scripts/index/menu.phtml on line 66